Ką slepia mažytė spintelė..?

88

Žurnalai, dokumentai, net nešvarūs puodeliai – visai tai tilps siauroje dviejų stalčių spintelėje. Akimirksniu kambarys atrodys tvarkingesnis ir gražesnis. Pripažinkime, visada atsiranda daiktų „ne vietoje ir ne laiku”. Tais atvejams Torino mažoji komoda jums labai pasitarnaus!

Ši modernaus minimalistinio stiliaus komoda universalaus dizaino bei plačios paskirties, todėl yra tinkanti įvairioms patalpoms: prieškambaryje, mažame biure, vestibiulyje ar vaikų kambaryje. Ir, žinoma, labai tinkanti miegamojo kambariui, kaip naktinis staliukas. Ant jos pasidėsite knygą, lempą, arbatos puodelį, o dvejuose stalčiuose – kitus jums reikalingus daiktus. Balta spalva bus visada madinga ir lengvai pritaikoma. Komodos stalčiai talpūs, juda sklandžiai ir tyliai. Torino komodos dydis toks kompaktiškas, kad ji tilps visur. Tai aukštos kokybės Isku baldas. Kojelių šio modelio baldas neturi. Ji stovi ant vientiso pagrindo. Stalčius subtiliai puošia pailgos metalinės rankenėlės.

Reklama

Torino serijoje rasite daugybę skirtingų dydžių ir paskirčių baldų. Įvertinkite savo poreikius ir išsirinkite visą vieno stiliaus komplektą, kuris džiugins jus ne vienerius metus.