Elegantiška, talpi ir minimalistinė – „Frame“ indauja

923

Suomiškų baldų „Frame“ kolekcija – pavyzdys žvilgsnį atkreipiančių, tačiau tuo pačiu ir nesunkiai pritaikomų, baldų. Tai minimalistinė, moderni spintelių bei komodų serija, kurios esminis elementas yra juoda spalva bei kokybiškas, minimalistinis dizainas. Tai baldai, kurie dera ne tik moderniame miesto interjere ar biure, bet ir užmiesčio, pajūrio sodyboje. Tačiau atkakliems klasikos bei elegantiškos baltos spalvos gerbėjams, gamintojas suteikia galimybę „Frame” kolekcijos baldus įsigyti ir tradicinės, baltos spalvos. Jeigu jūsų interjere vyrauja itin šviesūs atspalviai ir balta spalva – be abejo, juodą komodą ar spintelę priderinti būtų nemenkas iššūkis.

Staltiesės, servetėlės, žvakės, šventinis indų komplektas bei įrankiai – visam šiam romantiškų vakarienių turtui turi atsirasti derama vieta. „Frame” serijos indauja – neapsakomai talpus, funkcionalus ir gražus baldas jūsų svetainei ar valgomojo kambariui! O indaujos paviršius puikiai pasitarnaus gražiems interjero aksesuarams pasidėti.

Reklama

Minimalistinis dizainas žavi paprastumu: durelės bei stalčiai varstosi lengvu paspaudimu, taigi rankenėlių čia nėra. „Frame” indauja tvirtai stovi ant keturių baltos spalvos metalinių kojų bei papildomai turi atramą ties centru. Elegancija ir estetika dvelkiančios, baltos spalvos „Frame“ baldas, priderintas prie šviestuvų bei kitų aksesuarų, sukurs neapsakomą įspūdį kambaryje!

Vienoje erdvėje išdėstę keletą „Frame” serijos baldų – išgausite harmoningai suderintą bei stilingą visumą. Taigi verta apsvarstyti keleto „Frame“ serijos baldų įsigijimą.