„Cannes” komoda patrauks kiekvieno žvilgsnį!

457

Moderni, minimalistinė, bet solidi ir stilinga. Juoda spalva visada madinga ir lengvai pritaikoma prie bendro namų interjero. Tai talpiausia vieta įvairiems daiktams sudėti. Ant komodos viršaus galite pasidėti dailią vazą ar foto rėmelius, su įamžintomis įsimintiniausiomis akimirkomis. Tai džiugins ne tik jūsų, bet ir svečių akis.

„Cannes” komoda ne tik stilingas, bet ir praktiškas, funkcionalus baldas. Ji labai tinkama svetainėje bei valgomajame, tačiau nesunkiai pritaikysite ir kitos paskirties kambaryje: koridoriuje ar netgi ofise. Ji didelė ir talpi, dera su kitais „Cannes” serijos baldais – vitrinomis, TV komodomis, lovos spintelėmis. „Cannes” serijos baldai aukštos kokybės. Šiems baldams būdingas modernus minimalistinis stilius, aiškios griežtos formos, paprastumas ir subtilūs akcentai. O kontrastingas baltos ir juodos spalvų derinys suteikia šiam baldui ir visai „Cannes” serijai neišblėstančios ekstravagancijos!

Reklama

„Cannes” komodą sudaro trys erdvūs stalčiai, kurie atsidaro sklandžiai ir tyliai, bei dvejos durelės, už kurių rasite lentynas. Ją netgi galima vadinti indauja, tam ji puikiai tinka! Stalčių rankenėlės metalinės, derančios prie žemų komodos, taip pat metalinių, kojelių. Tvarka ir pakankamai vietos pasidėjimui – daugeliui namų šeimininkių rūpestį keliantis klausimas. Taigi „Cannes” komoda pradžiugins ne vieną! Tai talpus, gražus baldas įvairiausiems daiktams.

„Cannes” serijos baldai siūlo funkcionalius ir šiuolaikiškus sprendimus jūsų namams, suteikia galimybę sukurti tobulą visumą. Jeigu vertinate stilių ir kokybę – šie baldai skirti jums!