„Eko“ kolekcija, įkvėpta gamtos ir natūralumo

174

„Eko“ kolekcija skoningai derina natūralų ąžuolą ir juodos spalvos „Nano“ paviršiaus plokštę. Klasika derinama su moderniomis technologijos, išlaikant skandinavišką stilių. Rezultatas – kokybiški, stilingi ir praktiški baldai, skirti ne tik namų erdvėms, bet ir biurams.

Svetainė – svarbiausia erdvė namuose. Tai vieta, kur renkasi visa šeima ir mūsų svečiai. Tad baldai svetainėje turi būti gražūs, stilingi ir patvarūs. O juos rinkdamiesi, neišvengsite derinimo prie bendro namų interjero. „Eko“ komoda taps ne tik praktišku baldu, bet ir dailiu akcentu jūsų namuose.

Reklama

Skandinaviško stiliaus komoda itin modernaus dizaino. Jos dizaino akcentus galite ir ne iš kart pastebėti. Dviejų dalių komoda pagaminta iš ąžuolinės mdf plokštės, jos pagrindas ir kojelės – ąžuolinės. Pagrindinis šios „Eko“ komodos išskirtinumas – paviršius. Jis dengtas „nano“ plokšte, kuri tarsi įdubusi visame spintelės rėme. Durelės varstosi tyliai ir sklandžiai. O jų šiame modelyje net keturios! Tai labai talpus baldas, kuris puikuotis galėtų tiek valgomajame, tiek svetainėje ar miegamajame.

Vienoje erdvėje derinkite tos pačios serijos baldus. Tai suteiks vientisumo ir harmonijos įspūdį. Greta šios „Eko“ komodos tiks ir TV spintelė, sofos staliukas. O jeigu jūsų svetainė vienoje erdvėje jungiasi ir su valgomojo zona – verta apžiūrėti ir „Eko“ valgomojo stalus. Isku – tai stilius ir kokybė jūsų namuose.