Geras apsauginis čiužinukas – paskutinis, tobulas akcentas jūsų lovai

230

Kam reikalingas antčiužinis? Pirma – geros kokybės antčiužinis labiausiai įtakoja jūsų patogų ir kokybišką miegą. Jūs maksimaliai atsipalaiduosite ir atsikelsite žvalūs bei pilni energijos! Antra – nes antčiužinis apsaugo jūsų pagrindinį čiužinį, kuris tokiu atveju jums tarnaus gerokai ilgiau. Be to, jis ypač reikalingas, jeigu lovoje naudojate du atskirus čiužinius. Tokiu būdu antčiužinis visiškai eliminuoja tarpą tarp čiužinių.

„Unigold Unelma” – aukščiausios kokybės antčiužinis iš „Unigold” serjos. Jis maloniai purus, bet pakankamai tvirtas, kad visos nakties metu jūs jaustumėtės patogiai. Jo užpildas, su specialiu tankiu HR65 kg/ m3 porolonu, suteiks maksimalų komfortą. Tai kvėpuojanti, išlaikanti formą, maloni, neturinti nemalonaus kvapo ir neyranti medžiaga. „Unigold Unelma” antčiužinio dėka gerai išsimiegosite, net pačioj nepatogiausioje lovoje! Tuo labiau, kad aukštos kokybės „Unigold Unelma” antčiužinis yra dvipusis: rinktis galite lygų paviršių arba nelygų, profiliuotą kūgio formomis.

Reklama

Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš poliesterio ir medvilnės, yra atsparus vandeniui, itin minkštas ir lankstus. Esant poreikiui jį galite skalbti. 160cm ir 180cm pločio antčiužiniai užtrauktukus turi iš visų keturių pusių ir užvalkalas susideda iš dviejų dalių. Tai labai patogu skalbiant. Šis antčiužinis yra tinkamas ir alergiškiems žmonėms.

Galimi įvairūs matmenys: nuo 80-ies iki 180 centimetrų pločio bei dviejų (200 ir 210cm) ilgių. Tai vienas storiausių šios serijos turimų apsauginių čiužinukų – jo aukštis kartu su užvalkalu yra net aštuoni centimetrai.

Taigi matmenų pasirinkimas platus. „Unigold Unelma” antčiužnius be vargo pritaikysite visoms lovoms!