Šviesūs, jaukūs ir modernūs namai..

1836
Šviesūs jaukūs ir modernūs namai

Šviesūs, jaukūs ir modernūs namai – naujas interjero dizainerės Dovilės Sakevičės įrengtas 128 kv. m. dviejų aukštų namas, kuriame vyrauja šviesios spalvos bei minimalistinis modernus dizainas. Dar kartą apie tai, kaip svarbu įrenginėjant namus turėti bent menkiausią pradinę viziją, o tiems kam vaizduotė ir pramatymas „į priekį“ per sunki užduotis – rekomendacijos pasitelkti specialisto pagalbą.

Didesnį dėmesį skiriame namų pagrindinei erdvei pirmame aukšte. Tad žvilgsnis į tai iš arčiau.

Reklama
Šviesūs jaukūs ir modernūs namai
Nuotrauka: Benas Šileika

Pasakodama apie tikrai nemažo ploto namų įrengimą, D. Sakevičė pradeda nuo pirmo aukšto erdvės, kurioje yra erdvi svetainė kartu su valgomojo ir virtuvės zona. Po laiptais įrengtas nedidelis san. mazgas, kuris, pasak interjero dizainerės, savo spalvine gama puikiai įsilieja į visą interjerą, o užėjus į namus mus pasitinka erdvus prieškambaris su talpia sienine spinta. Toliau seka išskirtinė virtuvė su skoningais švelniai žydrais spintelių fasadais, šiuo metu ypač madingais vertikaliais elementais. Šios subtilios detalės atkartotos svetainės komodos fasade. Visame namų interjere vyrauja šviesūs gretimi spalvų tonai.

Pagrindinis namų akcentas visgi yra valgomojo ir svetainės erdvės. Kokie baldai buvo parinkti?

Valgomojo zonoje stovi modernaus stiliaus, lengvo dizaino apskritas stalas, kuris traukia akį savo autentiškumu: trys metalinės juodos kojos laiko šviesaus ąžuolo lukšto stalviršį. Akį traukia ir elegantiško dizaino kėdės, kurių kojelės yra juodos bei rudos spalvos. Virš valgomojo stalo kabo specialiai šiam projektui gaminti du pastelinių spalvų iš virvelių pinti šviestuvai.

Poilsio zonoje yra sofa ir fotelis, kurių dizainas minimalistinis. Lengvumo ir elegancijos šiems baldams suteikia metalinės matinės juodos spalvos kojelės. Griežtos baldų linijos bei sodri ruda gobeleno spalva padaro baldą pagrindiniu namų akcentu. Visi kiti elementai esantys pirmame namo aukšte papildo erdvę: žaismingas menininkės Miglės Kosinskaitės paveikslas, modernus staliukas prie sofos, užuolaidos, toršeras, kilimas, medinės plačios baltos žaliuzės, minimalistinis sieninis laikrodis ir kiti smulkūs interjero aksesuarai, kurie puikiai atrado savo vietą šiuose jaukiuose namuose“, – sako interjero dizainerė Dovilė.

Tikimės, kad šis namų interjeras yra jus įkvepiantis ir geras pavyzdys jaukių ir stilingų namų kūrimui.

Nuotraukų autorius: Benas Šileika.

Svetainės ir valgomojo baldai pasirinkti iš Suomiškų baldų salono „Isku“, kuriame šiuo metu visiems namų baldams ir aksesuarams taikoma -45% nuolaida.

Nuotraukų galerija: