„Retro“ stiliaus naktinis staliukas – romantiškas akcentas jūsų miegamajame

178

Kiekviename laikmetyje esama „perlų“, kurie kinta bėgant laikui, perteikiami kitaip, naujoviškai, tačiau išlaiko savo vertę. Nuo taisyklingos iki asimetriškos formos – tai interjero klasika, kuri klesti su šiuolaikiniu dekoru. Retro stiliaus lovos staliukas „Diva“ – taip pat yra vienas iš „Perlų“.

Visada atsiranda daiktų, kurių reikia „po ranka“: knyga, akiniai, TV pultelis, stiklinė, kosmetika. Tradiciškai miegamajame matome įprastas mažas spinteles su stalčiais. Isku siūlo pažvelgti į šios paskirties baldą kitu kampu. Kodėl gi greta lovos nepastačius dailus, romantiško staliuko?

Reklama

Žemas retro staliukas „Diva“ pagamintas iš aukštos kokybės apvalios stalo lentos, tinka tiek svetainėje, skaitymo erdvėje, koridoriuje, tiek miegamajame. Visi „Diva“ linijos stalų dydžiai leidžia jums modeliuoti įvairius išdėstymo variantus kambaryje, kad surastumėte jam puikią vietą bendroje erdvėje.

Retro lovos staliukas „Diva 70“ yra vienas mėgiamiausių šioj serijoj. Suomiai myli nostalgišką stilių ir kuria unikalią atmosferą. Siūlome tris galimus apdailos variantus: natūralaus ąžuolo, baltą bei balto ir ąžuolo derinį. „Diva“ serijoje yra daug skirtingų dydžių sofų ir stalų. Sukurkite nepriekaištingą retro stilių savo namuose!