Modernus ovalo formos kavos staliukas – tikra svetainės puošmena

1583
svetainės baldai

Ovalo forma tinkanti ir mėgiama daugelio namuose. Visada naudinga, kuomet „gludinti kampų” nereikia! Ovalo formos „Free” serijos staliukai dera prie daugelio interjerų: klasikinio, futuristinio, modernaus. Taip pat lengvai pritaikomi biuro patalpose. Tai labai elegantiški, minimalistiniai ir lengvi visomis prasmėmis baldai. Jeigu jums patinka tai, kas paprasta ir aišku – šie „Free” staliukai tikrai jums!

Kavos staliukų paviršiaus kraštai, dailiai siaurėja apatinėje paviršiaus dalyje. Kojos – metalinės, netradicinės formos. Ši visuma daro baldą išskirtiniu ir patraukliu. Staliukai „Free” ideali vieta mėgautis puodeliu kavos draugų tarpe ar žaisti stalo žaidimus su šeimos nariais. Juos nesunkiai priderinsite ir biuro patalpose, vestibiulyje. Skirtingo aukščio dėka, mažesnįjį galite dalinai pastumti po didesniuoju stalu. Jie gražiai atrodys ir sutaupysite šiek tiek vietos. Esant poreikiui, vieną galite perkelti į kitą kambarį ar vietą. Jie lengvi ir kompaktiški.

Reklama

Stalo paviršius ąžuolo faneruotės, gali būti baltas (dažytas), juodos ir natūralaus ąžuolo spalvos. O kojos baltos arba tiesiog juodos. Spalvos pasirinkimas iš esmės gali pakeisti bendrą vaizdą ir įspūdį: nuo švariai baltos iki dramatiškos juodos. Pasirinkite jums patinkančią ir prie interjero derančią kombinaciją.

Ovalo forma sukuria kambaryje harmoniją ir gerą atmosferą. Nedelskite ir įsigykite „Free” serijos staliukus ir ilgai mėgausitės skandinaviškos kokybės universaliu pirkiniu!