Ko interjerui suteikia minimalistinis stiklinis staliukas?

341

Aptakios ir nesenstančios formos visada puošia interjerą. Neįprastų formų modernus stiklo gaminys sukuria įspūdingą vaizdą ir lengvai pritaikomas biuro patalpose. Gera mėgautis tokiu minimalistiniu baldu. Daugiafunkcinis ir vietą taupantis – toks baldas reikalingas kiekvienuose namuose. Tai išskirtinis interjero akcentas moderniame interjere.

Serijos „Air” staliukus apibūdina jau pats pavadinimas. Pagaminti iš skaidraus stiklo turėtų būti lyg ir nepastebimi? Tačiau tokio modernaus dizaino baldo nepastebėti neįmanoma! Ypač jeigu pasirinksite balto stiklo variantą. Jis iškart patrauks kiekvieno žvilgsnį. Stiklo storis 12mm, todėl galite būti ramūs, tai tvirtas ir kokybiškas baldas.

Reklama

Šis netradicinės formos „Air” staliukų trio ne tik stilingas, bet ir praktiškas, mobilus. „Air” žurnaliniai staliukai nedideli ir nesunkūs, taigi prireikus, vieną galite pasistatyti prie miegamojo lovos, kad šeštadienio rytą patogiai išgertumėte puodelį kavos. „Air” staliukų rinkinys jums suteikia visišką laisvę! Jeigu jums reikia daugiau vietos žurnalams arba jus aplankė keli svečiai – naudokite visus tris staliukus. O galbūt turite pakankamai erdvės juos dailiai išdėlioti savo svetainėje nuolatos?

Reiktų pabrėžti, kad tokio dizaino staliukai nepakeičiami ofiso interjere. Jie puikiai žiūrėsis tiek prie odinės sofos kabinete, tiek prie daugelio krėslų vestibiulyje.
Galimos dvi stiklo spalvos: skaidrus ir baltas. Išsirinkite jums tinkančią ir papildykite savo svetainę stilingu baldu!