„Diva“ kavos staliukai – retro stiliaus etalonas

642

Skandinaviškas retro stilius yra madingas ir individualus. Daugelis mūsų klientų giria nostalgiškus baldus bei interjero detales. Jie įneša kambariui paslapties ir pažadina prisiminimus – lengvai pasinersite į senelių jaunystės dienas. Mūsų klientų prašymu, Suomijos žinomo baldų gaminotojo dizaineriai, sukūrė 1960-ųjų stiliaus įkvėptą „Diva“ seriją. „Diva“ sukuria namuose unikalų kampelį, kurį greitai pamilsite ir jūs, ir jūsų svečiai.

„Diva“ retro gaminiai apima įvairių dydžių stalus ir jų spalvas. Jūs turite galimybę vieningu stiliumi įrengti kambarį arba pasirinkti vieną, ar kelis nostalgija dvelkiančius baldus, ir tai taip pat bus tobulas pasirinkimas!

Reklama

Kavos staliuko „Diva 97“ forma yra aptakiai asimetriška. Stalo plokštuma turi dailiai pagilintą ertmę. Ši ertmė gali būti funkcionaliai naudojama paliekant rašymo priemones, televizoriaus nuotolinio valdymo pultą arba kambarinius augalus. Stalo kraštai yra apvalūs, todėl stalas saugus namuose su mažais vaikais. Staliuko kojos yra lengvos, bet stiprios ir šiek tiek siaurėjančios apačioje.

Siūlome tris galimus apdailos variantus: natūralaus ąžuolo, baltą bei balto ir ąžuolo derinį. „Diva“ staliukas nėra didelis, todėl yra tinkamas ne tik svetainei, bet ir miegamajam ar kitai namų erdvei, koridoriui. Susisiekite su mumis ir peržiūrėkite visus staliukų dydžius bei spalvų derinius!