Žvilgsnį traukiantis, modernaus dizaino išskleidžiamas valgomojo stalas

1400

Valgomojo stalas yra namų traukos centras, net jeigu vakarienė dar ant jo negaruoja! Tai vieta, kur žaidžiame stalo žaidimus ar net dirbame su kompiuteriu. Ar valgomojo stalas stovi uždaroje virtuvėje, ar bendroje svetainės ir valgomojo erdvėje – čia visada norisi prisėsti.

Pažvelkite į italų dizaino išskleidžiamą valgomojo stalą „Giove”. Tai modernaus stiliaus, išskirtinio dizaino, apvalus ir išskleidžiamas valgomojo stalas. Ir funkcionalus, ir stilingas – du zuikiai vienu šūviu! Šūkis puikiai atspindintis šį baldą! Dėmesį patraukia stalo kojos bei matinė, švelni smėlinė spalva.

Reklama

„Giove” stalo kojos – metalinės, taip pat smėlio spalvos, o stalviršis – medienos plokštė dengta medžio imitacijos melaminu. Melaminas – medžiaga atspari įbrėžimams, karščiui, drėgmei. Tai praktiška ir aktualu renkantis stalą.

Užsisakyti galima stiklu arba keramika dengtą stalviršį. Tačiau tokiu atveju, stalviršio prailginimas bus pagamintas iš tamsinto laminato. Išskleidimo mechanizmas sukurtas „knygos” principu. Kompaktišką stalą akimirksniu paversite talpiu ir patogiu valgomojo stalu šeimos pietums ar vakarienei.

„Giove“ stalo skersmuo 120cm, kurio prailginimas yra 45cm ilgio. Rinktis galite iš keleto spalvų. „Giove” valgomojo stalui dera „Emma” valgomojo kėdes. „Giove” – jūsų tobulas valgomojo komplektas!