Verta investuoti į kokybišką, nesenstančio dizaino valgomojo kėdę

282

Visos kėdės yra skirtos sėdėjimui. Bet moderni valgomojo kėdė yra kur kas daugiau: ne tik praktiškas baldas sėdėjimui, bet ir dailaus dizaino elementas namuose. Neverta pirkti paprastos kėdės. Iš karto rinkitės stilingas kėdes, kurios puikiai žiūrėsis prie jūsų valgomojo stalo ir bus dailus interjero akcentas. Juk valgomojo stalo komplektas dažniausiai yra bendroje pagrindinėje erdvėje, kur praleidžiame daugiausia laiko, priimame svečius, renkamės šeimos šventėms.

Kėdė „Sara” estetiško grožio, klasikos ir modernaus minimalistinio stiliaus derinys. Išskirtinė dizaino detalė – atlošo viršuje pritvirtinta metalinė rankenėlė. Tai ir funkcionali detalė, kurios dėka kėdę pakelti ar patraukti yra patogiau. Atlošas ir sėdimoji dalis yra paminkštintos, suteikia maksimalų komfortą. Vakarienė sėdint ant tokių kėdžių tikrai užtruks ilgiau nei planavote!

Reklama

Pagal savo namų interjerą kėdės rėmą pasirinkti galite iš šešių spalvų: nuo klasikinės elegantiškos baltos, solidžios juodos iki rudų bei natūralaus medžio atspalvių. Jeigu jūsų namų interjeras labai modernus – rinktis galite ir metalines valgomojo kėdės „Sara” kojas. Atlošui ir sėdimajai daliai galime pasiūlyti ne vieną audinio variantą ar net odą. Galutinė kėdės kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo.

Tobulai šios kėdės žiūrėsis prie tos pačios serijos „Sara” valgomojo stalo. Rinkitės suomiškus kokybiškus baldus ir jie jus džiugins ilgai!