Valgomojo kėdės ir kaip jas derinti interjere?

2844
Valgomojo kėdės ir kaip jas derinti

Valgomojo kėdės ir  patarimai, kaip jas derinti interjere?

Valgomasis – svarbi namų vieta. Maistas, kasdienis bei šventinis stalas suburia visą šeimą ir artimiausius draugus. Tad, kokį valgomojo stalą rinktis ir kaip priderinti prie jo kėdes? Pirmiausia, paprasta taisyklė: valgomojo stalą renkamės pirma, po to deriname kėdes. Stalui derėtų kreipti pagrindinį dėmesį. Jis turi būti tvirtas, tinkamo dydžio, parinktas pagal šeimos poreikius. Kėdžių pasirinkimas suteikia daugiau laisvės. Laviruoti čia lengviau tiek kainos, tiek dizaino klausimu.

Reklama

Valgomojo kėdės

Nepamirškite, kad reikia išmatuoti tiek patį valgomąjį, tiek stalą, kad žinotumėte, koks stalas tilps kambaryje ir kiek kėdžių sutalpinti galite aplink pietų stalą. Jūs taip pat turite pagalvoti, kur laikysite papildomas kėdes, jeigu stalas, kurį turite, yra daugiafunkcinis ir gali pasididinti. Perkant valgomojo kėdes, jų dydžiai turi būti atitinkami stalo dydžiui. Matuojant stalo aukštį nuo jo viršaus iki grindų, daugumos stalų dydžiai svyruoja nuo 71 cm iki 78 cm. Tačiau labiausiai paplitę yra 75 cm aukščio stalai. Kėdės aukštį pradedame matuoti nuo sėdimosios dalies viršaus link grindų. Dažniausias sėdėjimo aukštis svyruoja nuo 43 cm iki 50 cm. Tai reiškia, kad atstumas tarp kėdės sėdimosios dalies ir stalo viršaus gali būti tarp 19 cm ir 35 cm.

Pateikiame keletą variantų, kaip derinti valgomojo kėdes prie turimo ar naujo stalo:

  • Vienos spalvos ir to paties dizaino valgomojo kėdės
  • Kėdės su atlošu kartu su sulankstomomis kėdėmis
  • Skirtingos valgomojo kėdės, ta pačia spalva
  • Vienodos valgomojo kėdės, skirtingi atspalviai ir raštai
  • Vienodos medinės kėdės, skirtingos spalvos

Keletas iliustracijų su valgomojo interjeru:

Valgomojo kėdės aino Valgomojo kėdės ir kaip jas derinti Valgomojo kėdės sibilla Valgomojo kėdės ir kaip jas derinti Valgomojo kėdės pico Valgomojo kėdės ir kaip jas derinti

Nepaisant grožio ir stiliaus, visgi valgomojo kėdės yra skirtos sėdėjimui, tad jos turi būti itin patogios, kokybiškos ir tvirtos. Paprastai baldų salone rasite daugumos kėdžių bent vieną spalvinį variantą, kurį galėsite išbandyti. O apsisprendus, išsirinksite gobeleną ir užsisakysite visas reikiamas kėdes. Pasivažinėti teks, tačiau verta. Tuo labiau, kad internetu tokio baldo neužsisakysite. P.s.: iki birželio 1d. UAB Isku Baldai visiems namų baldams taiko -40% nuolaidą.

Tad pasirinkimo laisvės tikrai daug. Belieka išsirinkti tai, kas jums mieliausia ir patogiausia!

Valgomojo kėdės ir kaip jas derinti