Valgomojo kėdė „Ella“ – tobulas nesenstančio dizaino pavyzdys

207

Kėdė yra nuolatos matomas baldas, todėl į ją verta investuoti ir rinktis stilingą, nesenstančio dizaino kėdę. Kokybiška kėdė yra stabili ir patogi. Tai pagrindinis valgomojo komplekto akcentas. Juk stalą galime rinktis tradicinės formos, mums reikiamo dydžio, bet valgomojo kėdė – bus pagrindinis bendrą vaizdą įtakojantis akcentas.

Nesenstančio dizaino, modernios klasikos stiliaus kėdė „Ella” ypatingai patogi sėdėjimui. Aukštas atlošas neleis jūsų nugarai pavargti. Atlošas ir sėdimoji dalis yra paminkštintos, suteikia maksimalų komfortą. Atlošui ir sėdimajai daliai galime pasiūlyti ne vieną audinio variantą ar net odą. Kėdės pagrindas pagamintas iš medžio masyvo, kurį galite rinktis keleto klasikinių spalvų: elegantiškos baltos, solidžios juodos, rudos ar natūralaus medžio. Jeigu jūsų namų interjeras labiau modernus – galime pasiūlyti ir metalines kėdės kojas.
Tokio stiliaus „Ella” kėdę nesunkiai pritaikysite prie daugelio klasikinių valgomojo stalų. Tai universalaus dizaino baldas, kuris taip pat tiks ir prie jūsų kosmetinio staliuko ar nedidelio rašomojo stalo. Kaip ir „Sara” serijos kėdė, taip ir ši turi Išskirtinę dizaino detalę – atlošo viršuje pritvirtintą metalinę rankenėlę. Tai ir funkcionali detalė, kurios dėka kėdę pakelti ar patraukti yra patogiau. Tai tvirtas ir kokybiškas baldas, kurio galutinė kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo.

Reklama

Pasitikėkite skandinaviška kokybe ir romantiška vakarienė, sėdint ant „Ella” kėdės jums maloniai prailgs!