Modernaus dizaino, skandinaviško stiliaus valgomojo kėdė – išskirtinis akcentas valgomajame

120

„Crescent“ – skandinaviško stiliaus įkvėpta serija, suteiksianti natūralumo ir jaukumo jūsų namams.
Ąžuolas – simboliškas medis, labai vertinamas ir dažnai naudojamas kokybiškų baldų gamybai. Tai tvirtumo ir didybės simbolis. Medžio masyvo baldų ir elementų gausu skandinaviško stiliaus balduose. „Crescent“ serija siūlo keletą skirtingų dydžių stalų ir kėdes. Pažvelkime atidžiau į „Crescent“ valgomojo kėdes.

Solidžios juodos spalvos kėdės dizainas iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtingas. Viena plokštuma sėdėjimui ir apvalių ąžuolinių pagaliukų kojelės bei atlošas. Tačiau visuma – pasvirimo kampas ir puslankiu gaubtas atlošas iš tiesų įspūdingas! Šiek tiek primena retro stilių ir galbūt „Aino“ valgomojo kėdes. Bet, kaip bebūtų, „Crescent“ kėdžių dizainas labiau skandinaviškas ir griežtesnių formų.

Reklama

Mes siūlome nebijoti ir išdrįsti rinktis dviejų spalvų kėdes – juodas ir ąžuolo. Pabandykite ir liksite nustebinti. Valgomojo komplektas „Crescent“ jūsų svetainėje puikuosis ne vienerius metus. Džiugins jus ir jūsų svečius!

O šiuo metu visus valgomojo bei kitus skandinaviško stiliaus baldus palankia kaina iki liepos 31d. įsigyti galite „Isku Baldai“ salone Vilniuje. www.isku.lt