Išskirtinio dizaino valgomojo kėdė „Aino“

271

Valgomojo stalo komplektas svarbus interjero akcentas namuose. Dažniausiai jis skiria virtuvės ir svetainės erdves. O tiek svetainėje, tiek virtuvėje praleidžiame daugiausia laiko. Taigi tenka gerai apgalvoti, kokio stiliaus ir dizaino valgomojo stalo komplektą geriausia pasirinkti?

„Aino” kolekcija – vienareikšmiškai ieškantiems netradicinių sprendimų. Tai būtent tas baldas, kuris patrauks kiekvieno žvilgsnį. Itin grakštus, elegantiškų linijų, interjero neapkraunantis, klasikinio retro stiliaus baldas.

Reklama

„Aino” kėdė labai patogi sėdėti. Dizainas sukurtas taip, kad atrama nugarai būtų patogi. „Aino” valgomojo stalo kėdė sudaro lengvumo įspūdį, tačiau yra tvirta ir stabili. Tai Suomijos gamintojo „Pohjanmaan”, turinčio jau penkiasdešimties metų patirtį, sukurtas baldas. Kėdės kojos gali būti beržo arba ąžuolo masyvo. Sėdimoji dalis kokybiškos MDF plokštės arba ąžuolo faneruotės. Pasirinkti galite iš trijų, visada madingų ir lengvai priderinamų, klasikinių spalvų: elegantiškos baltos, solidžios juodos ir natūralaus medžio.
Išskirtinis stalas – išskirtinės ir kėdės. Idealiai priderintos savo stiliumi ir forma. Tai būtina šio „Aino” valgomojo stalo dalis. Mėgaukitės šilumos ir artumo kupinomis akimirkomis su savo mylimiausiais žmonėmis!

Skandinaviški „Aino” diznaino baldai namuose sukuria romantikos ir harmonijos aplinką. Džiaukitės tobula svetaine kiekvieną dieną!