„Aino“ valgomojo stalo žavesys slypi „retro“ stiliuje

281

Valgomojo stalas svarbus interjero akcentas namuose. Dažniausiai jis skiria virtuvės ir svetainės erdves. O tiek svetainėje, tiek virtuvėje praleidžiame daugiausia laiko. Taigi tenka gerai apgalvoti, kokio stiliaus ir dizaino valgomojo stalą geriausia pasirinkti?

„Aino” kolekcija – vienareikšmiškai ieškantiems netradicinių sprendimų. Tai būtent tas baldas, kuris patrauks kiekvieno žvilgsnį. Itin grakštus, elegantiškų linijų, interjero neapkraunantis, klasikinio retro stiliaus baldas. Apvalus stalas tai puiki vieta pusryčiauti, vartyti žurnalą ir mėgautis puodeliu kavos. Čia patogiai susės keturi žmonės.
„Aino” valgomojo stalas sudaro lengvumo įspūdį, tačiau yra tvirtas ir stabilus. Tai kompaktiškas, metro skersmens, Suomijos gamintojo „Pohjanmaan”, turinčio jau penkiasdešimties metų patirtį, sukurtas baldas. Stalo kojos gali būti beržo arba ąžuolo masyvo. Stalviršis kokybiškos MDF plokštės arba ąžuolo faneruotės. Pasirinkti galite iš dviejų, visada madingų ir lengvai priderinamų, klasikinių spalvų: elegantiškos baltos ir solidžios juodos. Arba tiesiog natūralaus medžio variantą. „Aino” serijoje rasite ir didesnį valgomojo stalą su užapvalintais kraštais, prie kurio sutilpti galės ir šeši žmonės.

Reklama

Išskirtinis stalas – išskirtinės ir kėdės. Idealiai priderintos savo stiliumi ir forma. Tai būtina šio „Aino” valgomojo stalo dalis. Mėgaukitės šilumos ir artumo kupinomis akimirkomis su savo mylimiausiais žmonėmis!