Sofa „Elle” – tobulas šiaurietiško dizaino „lounge” tipo baldas

180

Tai „HT Collection” dizainerio Markku Karjalainen darbas. „HT Collection” yra geriausiai žinoma baldų įmonė Suomijoje, kuri sukaupusi jau daugiau nei 50 darbo patirties metų. Ir vertinama ji už aukštų standartų gaminius, profesionalų meistriškumą bei sugebėjimą kurti pagal pasaulines interjero mados tendencijas. Tai modernaus dizaino baldai atspindintys šiaurietišką gyvenimo stilių, kuris remiasi aukšta kokybe, patogumu, natūralumu bei grožiu.

Bėgant dešimtmečiams keitėsi mados ir kuriamų baldų dizainai. Tačiau pagrindiniai reikalavimai kuriamiems baldams išliko iki šių dienų: kokybė, funkcionalumas bei patogumas. Visa tai atsispindi ir sofų „Elle” dizaine.

Reklama

Šios sofos išskirtinumas – teikiamas komfortas ir stilius. Sofa „Elle” XXL gerai apgalvoto dizaino, lengvai įsiliejanti erdvėje. Jos sėdimoji vieta net 93cm gylio, išformuota taip, kad sėdėti čia yra itin patogu ir erdvu. Sofos medinis rėmas labai tvirtas ir stabiliai laikosi ant žemų, vos pastebimų, 8cm aukščio, metalinių kojelių. Rinktis galima ir medines kojeles.
Tačiau pagrindinė sofos „Elle” savybė – atlošo, pagalvėlių bei sėdimoji dalys itin minkštos dėka pūkų užpildo. Sofą „Elle” rekomenduojame rinktis ieškantiems baldo, kuriame galima „įkristi”, mėgstantiems padrybsoti. Tiek pagalvėlės, atlošas tiek sėdimoji dalis užpildytos kokybiškais pūkais. O šių dalių užvalkalus užtrauktuko pagalba galima atsegti ir išvalyti. Taigi galite nebijoti sofai „Elle” XXL rinktis baltus arba labai šviesius gobelenus – jie šios serijos baldams labai dera!

„Elle” serijoje rasite trijų dydžių sofas: L, XL ir XXL. Įsigyti galite ir fotelį bei pufo tipo sofos staliuką. XXL dydžio sofoje patogiai įsitaisys keturi suaugusieji. Sofa „Elle” XXL – tai tobulas „lounge” tipo, be galo stilingas bei modernus baldas jūsų kokybiškam poilsiui!