Namai – ramybės oazė

1563
namai ramybės oazė

Namai – ramybės oazė. Kokybiškai, ergonomiškai, patogiai bei stilingai – toks buvo pagrindinis klientų noras, sako Culdo.Studio Interjero Studijos įkūrėjas Povilas Kulda. Taip, anot jo, gimė tamsių tonų, pilkintų bei blukintų žemės spalvų kupinas, modernus, tačiau laikui nepavaldus interjeras. Pasidairykime iš arčiau.

Reklama

Šis individualaus namo intejero projektas buvo įgyvendintas Vilniuje dar šiemet. Interjere gausu medžiagiškumo kontrastų: šilta medienos medžiaga derinama su pilku iš šaltu akmeniu. Kitos erdvės derintos prie pagrindinės namo erdvės. Miegamasis bei visa privati šeimininkų zona tamsesnių spalvų, primenanti prabangų viešbučio su spa jausmą.

Neretai vaizdai kalba patys už save. Kuriant interjerus labai svarbų vaidmenį turi ne tik medžiagų bei spalvų pasirinkimas, bet ir apšvietimas. Jis atlieka ne tik apšvietimo funkciją. Čia pasirinkta juoda spalva tampa interjero akcentu. Bendrą jausmą ir įspūdį sudaro visuma. Namai išjausti iki smulkiausių detalių: mažų staliukų, kilimų, skulptūrų bei vazų. Visumoje vyrauja rusvi atspalviai, palydimi pilkais tonais. Ruda spalva parinkta grindims, durims bei korpusiniams gaminamiems baldams. Taip pat rudi atspalviai aptinkami pagrindiniame vonios bei miegamojo kambariuose. Pilkus tonus matome sofos gobelene, svetainės užuolaidose. Pilkšvas ir šaltesnis yra akmuo, bei kai kurių erdvių sienos. Akmuo interjerui suteikia prabangos pojūtį, jo gausu vonios kambaryje, virtuvės zonoje bei tv balde.

Svetainei pasirinkta buvo „lounge” tipo modernios ir aiškios formos sofa su jaukumo suteikiančiu švelniu veliūriniu gobelenu. Greta esantis fotelis su akcentine rudai karameline spalva, kuri susišaukia su vienu iš žurnalinių staliukų bei žvakide ant tv baldo. Tobulumas – paprastume ir detalėse.

Pasigrožėkite gražiais šių namų vaizdais nuotraukų galerijoje. Sėkmės linkime interjero dizaineriui Povilui, o šeimininkams daug gerų emocijų naujuose namuose.

P.s.: Šiame interjere parinktą sofą ir daugiau baldų rasite Isku Baldai salonuose arba www.isku.lt

Fotogarfas: Rūta Strakšaitė.