Kada rinktis dvivietę sofą?

409

Kaip išdėstysime baldus erdvėje, priklauso nuo jos dydžio, langų bei durų vietos. Tačiau visada daugiau klausimų kyla projektuojant mažas erdves. Turint nedidelę svetainę, reikia labai gerai apgalvoti, kokius minkštuosius baldus jai pasirinkti. Ne mažiau svarbu yra svetainėje suderinti ir funkcionalumą, kartu su grožiu, parinkti stilingus ir kokybiškus baldus.

Puikiai erdvę taupančios yra modulinės sistemos. Isku pristato naują modulinių minkštųjų baldų seriją – „Babe“. Šioje kolekcijoje rasite iš atskirų suformuotas skirtingų dydžių sofas. Taigi nedidelei svetainei idealiai tinka „Babe“ dvivietė sofa. O viena jos sėdimoji dalis – puikiai atstos fotelį. Moduliniai baldai labai praktiški ir naudingi didelėse erdvėse. Kadangi standartinės sofos čia gali būti per mažos, arba jų forma tiesiog netiks didelei erdvei.
„Babe“ serija labai minimalistinio dizaino, tačiau universalaus. Puikiai tiktų ir biure. Net kojelių sofos nesimato. Jokių nereikalingų detalių. Sofų forma aptaki ir užapvalinta. Sukuria tvirtumo ir šiek tiek išpūsto baldo įspūdį. Atlošas nėra aukštas, porankiai platūs, taip pat užapvalinti. Sėdėsite šiame balde tvirtai, patogiai ir užtikrintai. Gobelenus galite rinktis iš plačios spalvų gamos. Didingai ir romantiškai „Babe“ sofa žiūrisi vilkta baltu gobelenu.

Reklama

Ši minimalistinė sofa kartu su foteliu dailiai žiūrėsis nedidelėje svetainėje. O greta stovintis stiklinis „Air“ staliukas tobulai išpildys Jūsų svetainės interjerą.