Individualus namas penkių asmenų šeimai

2992

Tai 190 kv. m. individualus namas penkių asmenų šeimynai miško pašonėje, Vilniaus apskrityje. Šių namų interjerą kūrusi dizainerė Dovilė Sakevičė sako, kad dar namo projekto stadijoje pradėtas bendradarbiavimas padėjo pasiekti labai gražų galutinį rezultatą. „Pamenu, kai su užsakovais pradėjome derinti namų viziją, jų žodžiai buvo – Norime tokių namų kaip tavo. Šeima buvo sužavėta spalvų, medžiagiškumo ir pačios urbanistinės stilistikos, kuri vyravo pas mane namuose, todėl tolimesnis kūrybinis procesas buvo iš tiesų sklandus ir lengvas. Galiu drąsiai teigti, kad sukūriau namus, kuriuose mano užsakovai jaučiasi geriausiai“, sako žinoma interjerų kūrėja.

Reklama

Pasak kūrėjos, šie namai alsuoja griežtu, urbanistiniu stiliumi ir paslaptimi. Visų pirma, dėmesį patraukia namuose esantys tamsūs baldai, interjero detalės ir aksesuarai. Dominuojančios tamsios spalvos atrodo elegantiškai ir jaukiai, nes šilumos joms suteikia ryškesni žemės tonų atspalviai.

Namas pastatytas L formos išplanavimo. Užėjus į namus mus pasitinka koridorius ir drabužinė. Toliau seka labai erdvi 80 kv. m. svetainė su valgomuoju ir virtuvės zona. Neįmanoma nepastebėti aukštų šlaitinių lubų, kurios sukuria erdvės pojūtį ir savitumą interjerui. Iš svetainės veda koridorius su dideliais vitrininiais langais ir miegamaisiais kambariais: tėvų miegamasis su atskiru vonios kambariu ir drabužine, trys vaikų kambariai ir atskiru jiems suprojektuotu vonios kambariu.

 

Svetainėje akį traukia modernaus minimalistinio stiliaus patogi sofa, kuri žavi ne tik savo išskirtine spalva, bet ir griežtomis formomis bei prabangiu dizainu, „lounge“ tipo modulinė sofa, kuri taip ir kviečia prisėsti bei pailsėti. Svetainę papildo elegantiška krosnelė, kuri kurs jaukumą vakarais. Visos kitos detalės papildo interjerą: stilingas, juodos spalvos, metalinis laikiklis malkoms, kilimas, modernus kavos staliukas, šviestuvai, užuolaidos, vazos, knygos bei kiti aksesuarai.

Valgomojo zonoje – ikoniško dizaino stalas, kurio paviršius yra aukštos kokybės aliejuota ąžuolo faneruotė. Interjerą pagyvina mėlynos spalvos audinio kėdės su modernaus dizaino medinėmis juodomis kojomis. Šalia valgomojo kabo abstraktaus meno paveikslas tapytas būtent šiems namams.

Virtuvė yra pakankamai erdvi, todėl šiame interjere nepabijota tamsesnių atspalvių, tam, kad ji harmoningai įsilietų į bendrą visumą ir taptų viso interjero dalimi.

Drąsesnis sprendimas interjere – antracito spalvos faneruotos durys ir grindjuostės. Visuose namuose išskyrus vonios kambarius yra kokybiška vinilinė danga.

Tėvų miegamasis kambarys turi atskirą vonios kambarį ir drabužinę. Miegamasis išsiskiria savo spalvine gama – dominuojančios subtilios spalvos yra antracito, ryža ir mėlyna.

Vaikų kambariuose atsikartoja vyraujančios spalvos visame interjere, taip išlaikant vientisumą.

Nuotraukų galerijoje interjero dizainerė Dovilė Sakevičė kviečia pažiūrėti, ką pavyko sukurti šį kartą 🙂

Nuotraukų autorius: Benas Šileika.