Elegantiška klasika – toks pasirinkimas interjere, nenuvils niekada

136

„Dolce“ sofų serija sukurta ištikimiems šių laikų klasikos gerbėjams. Tai žinomo ir ilgą patirtį sukaupusio, Suomijos „Pohjanmaan“ baldų gamintojo, dizainas. „Dolce“ sofų kolekcija pasižymi elegancija ir nesenstančiu, modernumo prieskonį turinčiu, dizainu.
Dvivietė ir trivietė „Dolce“ sofos – vienas iš pavyzdžių, kuomet baldas idealiai tinka tiek biuro, tiek namų interjere. Ypač šioms sofoms dera odiniai apmušalai, suteikiantys prabangos ir solidumo. Juoda ir balta spalvos šios sofos dizaine – tai neišblėstanti ir visada madinga klasika!

Kokios detalės šią trivietę sofą daro išskirtine? Pirmiausia į akis krenta porankių dizainas: tobulai ir elegantiškai išlenkti. Dekoratyvinės siūlės, esančios atlošo dalyse ir šonuose – taip pat svarbus „Dolce“ dizaino elementas. Lengvumo ir elegancijos priduoda siaurėjančios, lengvai į šonus pasvirusios, sofos kojelės. Ši visuma baldą daro tobulu, jūsų svetainės ar biuro akcentu. Trivietė sofa „Dolce“ optimalaus dydžio: nei per didelė, nei per maža. Lengvai pritaikoma vidutinio dydžio erdvėje, darbo kabinete. Didesnėje erdvėje kombinuoti galite trivietę sofą kartu su kompaktiška dviviete.

Reklama

Sofa yra pagrindinis namų baldas, todėl visada verta investuoti į kokybiškus ir ilgaamžius baldus. „Dolce“ serijoje rasite ir dviejų dydžių kampines sofas.