Pūkinės pagalvės privalumai

286

Joutsen suomiškos pūkinės pagalvės yra natūralios kilmės, patvarūs ir ekologiški produktai, tinkamos naudoti net alergiškiems žmonėms. Jos lengvai plaunamos vandenyje ir tinkamai prižiūrimos tarnaus jums daugelį metų!

Joutsen pagalvių pasirinkimas platus – čia rasite skirtingų aukščių ir dydžių klasikines pagalves, sluoksniuotų pagalvių Triplus modelius. Renkantis pagalvę, svarbiausia atkreipti dėmesį į jos užpildą, kuris įtakoja minkštumą. Be abejo, pačios minkščiausios ir prabangiausios yra Joutsen „Royal“ 100% Europinių žąsų uždildo pagalvės. Tačiau nei kiek ne prastesnės, suteikiančios be galo daug komforto ir užtikrinančios gerą miegą – Europinių ančių pūkų, su 10% mažesnių plunksnų, užpildo, pagalvės. Pagalvių užpildas įvilktas į kokybišką, 100% ruoželinį medvilnės užvalkalą.

Reklama

Dešimtmečių patirtį sukaupusios Suomijos įmonės, gaminančios aukščiausios kokybės pūkų užpildo produktus, Joutsen, pūkai yra pripažinti vienais geriausių pasaulyje. Jų paruošimo procesas yra ypatingai kruopštus ir kontroliuojamas. Pirmiausia, įmonė skiria išskirtinį dėmesį tiekėjų ir žaliavų parinkimui. Antra, pūkų paruošimo procesas garantuoja aukščiausią kokybę: atliekamas dvigubas plovimas nuo dulkių bei terminis apdorojimas 125 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu išvalomi visi ingredientai, galintys sukelti alergines reakcijas. Visai tai yra patvirtinta dar 2005 – aisiais metais Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacijos, o visa Joutsen produkcija turi tai sertifikuojantį atitinkamą ženklinimą.

Taigi pūkai ir plunksnos yra visiškai gryni ir nealergizuojantys, pašalintos visos dulkės, pleiskanos, gyvuliniai baltymai galintys sukelti alergijas. Jų apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai ar kitos nenatūralios medžiagos. Šio proceso pagrindas – daugkartinis plovimas ir džiovinimas.