Elektra valdomos miegamojo lovos privalumai

396

Ar žinojote, kad be maisto žmogus vidutiniškai išgyvent gali iki dviejų savaičių, kai tuo tarpu be miego – manoma apie dešimt dienų. Miegas tai ne tik poilsis mūsų smegenims. Miego metu gaminami tam tikri hormonai, kurių dėka yra atkuriamos kūno ląstelės. Taigi turime rūpintis savo poilsiu miego metu, o tam reikalinga kokybiška lova.

Televizoriai vis didėja, mobilieji telefonai vis plonėja. Dėl savo funkcionalumo, elektra valdomos lovos pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo. Aukštos kokybės variklis įtaisytas lovoje leidžia ją preciziškai pritaikyti taip, kaip jūs norite, palaikant jūsų kūno poziciją taip, kaip jums reikia. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, jūs skaitote knygą ir pasireguliuojate lovos pasvirimo kampą taip, kaip jums patogiausia. Argi gali būti kas nors geriau?
Elektra valdoma lova „Unelma” – pagaminta Suomijoje, kokybiška kušetė su penkių ortopedinių zonų UNIGOLD SOFT TOUCH spyruokliniu čiužiniu, kuris puikiai prisitaiko prie įvairių kūno formų ir suteikia optimalią atramą nugarai. Spyruoklių aukštis 18cm. Atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, čiužinys gali būti dviejų skirtingų standumo tipų – L ir XL. „Unelma” gali būti aptraukta juodos, tamsiai pilkos, šviesiai pilkos bei smėlinės spalvos kokybišku audiniu.

Reklama

Rinktis galite ne tik audinio spalvą, bet ir kojelių rūšį bei spalvą – medines arba metalines. Taip pat ir galvūgalį – paprastą ar dekoruotą sagutėmis. Galutinė lovos kaina priklausys nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Penkių ortopedinių zonų čiužinys su 18 cm aukščio UNIGOLD SOFT TOUCH kišeninių spyruoklių sistema. Jeigu jums reikia platesnės lovos – jungti galima dvi saiuresnes „Unelma” lovas. Visas Unigold lovas išbandyti galite UAB „Isku Baldai” salone. Perspėjame – galite nonorėti iš jos išlipti!