Universali, patogi ir ergonomiška lova „Unigold Jenkki Ilo“

380

Vienas svarbiausių miegamojo baldų – patogi ir jauki lova. Kokybiškas miegas ir geras poilsis yra svarbi detalė, norint kasdien jaustis žvaliai ir energingai. Nuo to, kaip mes miegama priklauso ir mūsų nuotaika. Tad rinktis lovą, ar ji bus dvigulė, ar viengulė, reikia atidžiai.

Pristaome naujos „Unigold“ kolekcijos miegamojo lovą „Onni Jenkki“. Pažiūrėkite, kuo šis modelis patrauklus ir kame yra jo universalumas. „Unigold Jenkki Ilo” lova – viena populiariausių tarp Isku klientų. Ši lova žmonėms mėgstantiems komfortą. Ji didingos, elegantiškos išvaizdos ir puikus patogumo, ergonomikos ir kainos derinys.
Pagrindinis „Jenkki“ modelio privalumas tas, kad jos pagrindą sudaro dvi atskiros viengulės kušetės, ant kurių dedasi „Unigold Ilo” vienos zonos čiužinys su puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis 15cm aukščio kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų: M, L ir XL. Viršutinis čiužinio sluoksnis – kokybiškas, čiužiniams naudojamas porolonas. „Ilo” aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš šviesiai arba tamsiai pilkos, spalvų. Didelis privalumas, kad čiužinį šiai lovao galite riktis ir „Unigold Onni” arba „Unigold Unelma”. Abu pastarieji yra penkių ortopedinių zonų ir su kišeninėmis spyruoklėmis. „Unigold Onni” spyruoklės yra 15cm aukščio, o „Unelma” – „UNIGOLD SOFT TOUCH“ 18 cm aukščio spyruoklės. Be to, lovos čiužinys yra sudarytas iš dviejų, įvilktų į bendrą užvakalą. Tai suteikia galimybę dvigulei lovai rinktis skirtingo tvirtumo čiužinius, pagal abiejų šeimos narių poreikius ir pomėgius.

Reklama

Kojeles lovai galiote rinktis tam tikro aukščio, metalines arba medines. Visi šie pasirinkimai įtakoja bendrą lovos aukštį, kas yra labai svarbu. Vieni žmonės mėgsta miegoti žemesnėse lovose, o kiti – to net negali įsivaizduoti.
Taigi „Unigold Jenkki Ilo“ lovos modelis – universali ir ilgalaikė investicija!