Kai ryški sofa tampa svetainės akcentu..

1172

200kv. metrų namas Šakiuose, kurio interjerą kūrė Di Casa Interjero namų dizainerė Judita Garbačė. Kviečiame pasižvalgyti po šiuos jaukius šviesių tonų interjero namus, kurių svetainės akcentas – ryški skandinaviško stiliaus kampinė sofa „Joy”.

Reklama

Sofos pavadinimas nuotaikingas, kiek ir pati spalva. Ryškiai tamsi mėlyna spalva simbolizuoja gylį, stabilumą, tvirtumą. Perteikia pasitikėjimą, yra dominuojanti. Tad vieno tokio akcentinio baldo pilnai užtenka pagrindinėje erdvėje. Kilimas, esantis šalia, atkartoja keletą švelnių melsvų tonų ir puikiai čia dera.

Interjeras kurtas jaunai, moderniai šeimai. Buvo visos galimybės bendrajai erdvei skirti nemažai vietos. Užsakovų noras buvo patogiai leisti laiką svetainėje bei priimti atvykusius svečius. Tad čia puikiai tiko sofos tiek dydis, tiek forma. Sofa stovi ant dailių elegantiškų kojelių, kurių dėka tvarką palaikyti namuose yra patogu ir lengva. Interjero dizainerė Judita pasakoja, kad klientams ir jai pačiai norėjosi erdvaus, šviesaus ir praktiško interjero. Visa apdaila buvo renkasi neutralesnė, kuri būtų kaip bazė, o akcentai – ryškesni. Susidėliojus baldų planą ir svetainės erdvės centre atsiradus sofai, kartu buvo nuspręsta, kad ji turi būti traukos centras tiek savo pozicija, tiek spalva. Juk tai vieta, kuri suburia šeimą ir jos draugus.

 

Į akį krenta svetainės lentyna, pereinanti į virtuvės sieną, kurioje yra durys ir pagalbines patalpas. Ši medinė lentyna suteikia jaukumo ir pasitarnauja akustikai. Be to, tai puiki vieta aksesuarams ir vertingiems kūriniams pasidėti.

Bendrai namuose vyrauja, balti, pilki bei švelnūs žalsvi atspalviai. Pilka spalva parinkta valgomojo baldams, TV sienai, užuolaidoms. Žalsva – virtuvės furnitūrai. interjere bene daugiausiai dėmesio skirta erdvių išdėstymui, funkcionalumui. Suplanuota didelė virtuve, iš kurios patenkama į sandėliuką. Jame yra lentynos ir atskiras didelis šaldiklis. Šiuo sprendimu klientai labai džiaugiasi.

Svetainėje, kur tv zona, buvo panaudotas molio tinkas. Sieną dekoravo patys klientai, norėdami prisidėti prie interjero kūrimo procesų.

Dėkojame už pasidalinimą šia namų kūrimo istorija. Juditai linkime sėkmės naujuose projektuose, o šeimininkams – gražių akimirkų naujuose namuose 🙂

P.s.: susidomėjusiems svetainės sofa Joy – iki liepos 31d. įsigyti ją galima su nuolaida www.isku.lt

Fotografė: Rūta Strakšaitė.

Nuotraukų galerija: