Interjero tendencijos 2020-aisiais

1257
Interjero tendencijos

Užbaigėme senus metus – pats laikas pakalbėti apie naujus. Tad, ką naujo, dailaus bei stilingo interjerui atneša 2020-ieji metai? Straipsnyje trumpai, kokios pagrindinės interjero tendencijos vyraus: spalvos, tekstūros bei medžiagos?

Metų spalvos

Reklama

Tradiciškai spalvų institutas „Pantone“ dar gruodį paskelbė šių metų spalvą – klasikinė mėlyna. Paprasta ir elegantiška, siejama su pasitikėjimu, harmonija ir sveikata. Taip pat skelbiama, kad vyraus ir kiti mėlyni atspalviai – nuo tamsios nakties mėlynumo iki šviesios koralų. Kita vyraujanti interjere spalva, panašu bus žalia. Tai spalva iš gamtos, sukurianti ramią aplinką, ypač ją derinant su natūraliomis medžiagomis. Toks derinys sukuria skandinavišką atmosferą. Žalia siena puikiai išryškins rudo atspalvio odinius baldus, žalvario lempas ar žurnalinius staliukus. Gražiai žiūrėsis ir tik žalios spalvos akcentas namuose, pavyzdžiui fotelis ar sofa. Nepamirštos liks ir klasikinės balta bei juoda spalvos. Kontrastingą juodai baltą interjerą pagyvinti galite natūraliais augalais.

Audiniai ir tekstūros

Šiemet savo pozicijų neužleis ir toliau karaliaus aksomas. Priežiūros reikalaujantis, tačiau labai solidus ir prabangus audinys. Rinkitės šią medžiagą foteliams, kėdėms, sofoms, ar pagalvėms. Jis suteiks namams puošnumo ir rafinuotumo. Nebijokite ir raštų – gyvūnų, gėlių ar geometrinių figūrų. Šie raštai atsirasti gali tapetuose, pagalvėse ar užuolaidose. Svarbiausia -nepamiršti estetikos.

Medžiagos

Natūralių medžiagų interjero kūryboje tik daugės, tačiau liks neužmirštas ir metalas. Natūralumas interjere vyrauja jau ne vienus metus. Be abejo, dėl žmonių polinkio į ekologiją, natūralumą bei tvaraus vartojimo principus. Maišant skirtingų tekstūrų medžiagas sukursite unikalumą. Kalbant apie metalo elementus – jie gali būti ir juodi, žalvario, bronzos ar sidabro spalvų. Dažniausiai interjere šią medžiagą sutinkame šviestuvų, staliukų dizaine, lentynose ar kitų baldų rėmuose.

Tiek trumpai ir drūtai. O daugiau pratęsime sausio ir vasario mėnesiais. Iki!

Interjeras+