Komfortas ir kokybė – tai raktiniai žodžiai renkantis fotelį

221

Fotelį perkame, kuomet reikia ne tik idealiai patogios sėdėjimo vietos, bet ir gražaus, stilingo svetainės akcento. Jeigu mėgstate komfortą bei funkcionalumą – „Texas Ergo“ fotelis bus gera investicija!

„Texas“ serijos foteliai tikrai verti išskirtinio dėmesio. Tai ypatingai patogūs ir funkcionalūs foteliai, kuriuose mėgausis poilsiu ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Tvirtas fotelio rėmas dengtas kokybiškais baldiniais užpildais. „Texas“ fotelyje tobulai suderintas minkštumo balansas: fotelis tvirtas, bet ir pakankamai minkštas. O ką jau kalbėti apie porankio šone esantį mygtuką, kurio dėka šis krėslas įgaus gulimą padėtį! “Texas Ergo” modelis šiek tiek patobulintas – jo atlošą galima dar šiek tiek ir prailginti.

Reklama

Vienoje patalpoje puikiai žiūrėsis keletas šios serijos baldų, ypač jeigu turite erdvią svetainę. Trivietė, dvivietė sofos bei vienas fotelis tobulai užpildys didelės svetainės erdvę. Šie baldai skirti klasikos mėgėjams. Juoda, balta odos spalvos – tai neišblėstanti klasika. Toks solidus baldas derės ne tik svetainėje, bet ir namų darbo kabinete, ar net pačiame biure. Tačiau nebijokite įnešti erdvei daugiau spalvų ir jaukumo švelnių tonų gobelenais!
„Texas“ serijos foteliai Isku vieni populiariausių ir nekyla klausimų „kodėl“? Apmušalus jiems rinktis galite iš trijų tipų: gobelenas, oda bei kokybiškas odos pakaitalas. Spalvų paletė gausi, taigi tikrai rasite tai, kas jums patinka. Fotelio pagrindas taip pat gali būti kelių tipų: nuo standartinių kojelių iki metalinio sukamo pagrindo. Galutinė baldo kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo. Jeigu turite daugiau klausimų dėl šio baldo – rašykite mums nurodytu elektroninio pašto adresu.