Fotelis – skoningas interjero akcentas, puošiantis kiekvienus namus

150

Deramai parinktas fotelis suteiks daugiau laisvės norint patobulinti interjero dizainą, suteiks kambariui užbaigtumo.

Concorde fotelis – minimalistinis, bet elegantiškas ir kvapą gniaužiantis baldas. Įdomaus silueto, tvirtas ir stabilus fotelis. Tai baldas svetainėje įkūnijantis amžiną eleganciją, o biure – modernizmą.

Reklama

Jis turi pasvirimo ir sukimosi funkcijas. Fotelio atlošas ir sėdimoji dalys išimamos – tai labai patogu norint išvalyti fotelį ir tuo pačiu puikus paminkštinimas bei dizaino elementas. Atlošo paminkštinime esančios sagutės puiki jaukumo, klasika dvelkianti detalė. Fotelio pagrindas gali būti dvejopas – juodo metalo penkių atšakų arba chromuotas kryžminis. Priklausomai nuo pagrindo bei apmušalų pasirinkimo, šis fotelis įgauną skirtingą atspalvį ir galbūt net paskirtį. Parinkus juodą penkių atšakų pagrindą ir vieno tono tamsius ar baltus apmušalus, o ypač odą – jis patampa lyg ofiso kėdė.

Fotelis Concorde puikiai tiks bet kokiam namų kambariui, be abejo, darbo ar jaunuolio kambariui. Jame labai patogiai dirbsite ar šnekučiuositės. Tai funkcionali, ilgaamžė kėdė tiek jūsų kambariui, tiek biurui.