Fotelio panaudojimas interjere

168

Kaip namų neįsivaizduojame be sofos – taip ir be fotelio namų, ar svetainės interjeras nebus pilnai užbaigtas. „Visby“ retro stiliaus kolekcija – žinomo baldų gamintojo „Dutti“ lengvo, jaunatviško dizaino baldai. Fotelis šios serijos dalis.

Fotelis „Visby“ dizainu kažkiek primena „Broadway“, „Faro“, „Blaze“ kolekcijas. Tai tarsi minimalistinis, taip pamėgtos „Diva“ serijos, variantas. „Visby“ fotelis idealus pasirinkimas retro stiliaus mėgėjams, ieškantiems nedidelio, kuklaus ir minimalistinio baldo. Fotelio atlošo ir sėdimosios dalys yra nuimamos. Šonuose prie porankių – dailios dvi pagalvėlės. Kojelės ąžuolinės, taigi greta tobulai derėtų ne tik „Visby“ dvivietė sofa, bet ir „Diva“ sofos staliukai. „Visby“ dizainas tinkamas ir biuro ar namų darbo patalpose. O du foteliai ir nedidelis kavos staliukas gali puikuotis laukiamajame ar namuose, prie židinio. Fotelis labai universalus ir plačiai pritaikomas baldas.

Reklama

Šioje serijoje rasite ne tik fotelį, bet ir dvivietę, trivietę bei dviejų dydžių kampines, sofas. Plataus pasirinkimo dėka „Visby“ serijos baldai pritaikomi įvairaus dydžio erdvėms. Mažesnėje svetainėje talpinkite dvivietę sofą ir fotelį, arba vieną trivietę. Didesnėje erdvėje puikiai atrodytų dvi dvivietės sofos, trivietė su dviviete ar didesnė kampinė. Taigi jeigu šis modelis pavergė jūsų širdį – tereikia pasitelkti fantaziją ir išsirinkti tinkantį audinį. Tiesa, galima užsisakyti ir oda vilktus „Visby“ baldus. Apmušalų ir odų pasirinkimas tikrai platus, taigi nesunku rasti tai, kas jūsų namų interjere žiūrėsis geriausiai.

„Dutti“ dizaino kūrėjų kertinis akmuo yra skandinaviškas dizainas ir aukšta kokybė. Taigi šiais baldais – galite pasitikėti.