„Babe“ fotelis – tikriems praktiškumo ir minimalizmo gerbėjams!

439

„Babe“ serija labai minimalistinio dizaino, tačiau universalaus. Puikiai tiktų daugelyje namų interjerų, net biure. Sofos dizaine jokių nereikalingų detalių. Net kojelių sofos nesimato.. „Babe“ baldų forma aptaki ir užapvalinta. Sukuria tvirtumo ir šiek tiek išpūsto baldo įspūdį. Atlošas nėra aukštas, porankiai platūs, taip pat užapvalinti. Sėdėsite šiame balde tvirtai, patogiai ir užtikrintai. Gobelenus galite rinktis iš plačios spalvų gamos.

Tai modulinės sistemos baldai. Šioje kolekcijoje rasite iš atskirų dalių (sėdimosios, kairinio ir dešininio šonų, kampinės) suformuotas skirtingų dydžių sofas. Priklausomai nuo svetainės erdvumo, rinktis galite dvivietes, trivietes, keturvietes ar kampu sustatytas sofas. Viena sėdimoji „Babe“ dalis puikiai atstos fotelį. Prie vienos vietos dalies galite montuoti kairį arba dešinį šoną (porankį). Tačiau gražiausiai šis baldas žiūrisi be šonų, nes jie gan platūs ir užgožia sėdimąją dalį. Labai praktiška ir patogu greta statyti dvi vienvietes dalis – tai jos bus tarsi kompaktiška dvivietė sofa, o persigalvojus jas vėl galite atskirti. Moduliniai baldai labai praktiški ir naudingi tiek didelėse, tiek mažose erdvėse. Modulinės sistema suteikia labai daug laisvės, norit išdėstyti baldus individualioje erdvėje.

Reklama

Greta šio fotelio pastatę viena iš toršerų bei žurnalinį staliuką, sukursite jaukų skaitymo ir ramybės kampelį. „Babe“ serija pavyzdys, kaip puiki kokybė bei funkcionalumas dera su išskirtiniu dizainu.