Ar yra kompromisas tarp drastiško modernaus ir nuobodaus interjero pasirikimo?

276

Moderniame interjere galite pastebėti ryškių, gyvų spalvų derinius, linksmus audinių raštus bei motyvus. Kai kurie sprendimai itin drąsūs. Tokia eklektika, toli gražu, ne visiems priimtina. Tačiau ramūs ir nuobodūs sprendimai – taip pat ne išeitis. Todėl kartais, vienas stilingas, išskirtinis ir ryškus baldas, gali būti geras kompromisas.

Nepaisant ekspresyvios išvaizdos, fotelis turi būti kokybiškas ir patogus. Visgi pagrindinė fotelio funkcija – patogiai atsisėsti ir atsipūsti. Fotelis „Fox“ idealiai atitinka visus šiuos reikalavimus. Tai didingumo įspūdį sudarantis baldas, nors jo siluetas gan klasikinis. Visgi parinkus jam išskirtinius gobelenus ar neįprastos spalvos odą – be jokių abejonių interjere jis taps išsiskiriantis ir žvilgsnį patraukiantis elementas.

Reklama

Pažvelkime į „Fox“ fotelio funkcionalumą. Jis turi reguliuojamą atlošą, kurį keisti galite tarp dviejų pozicijų. Aukštas fotelio atlošas – puiki atrama galvai, jūsų kaklo raumenys nebus įtempti. „Fox“ idealus ir ofisui, kaip darbo kėdė, kadangi porankiai yra žemi ir nesirems į stalą. Be abejo, odiniai apmušalai šiam foteliui suteikia ryškaus charakterio, kuris laikui bėgant įgauna vis didesnę vertę. Rinktis galite iš plačios audinių bei odų spalvų, tekstūrų paletės – kiekviena spalva foteliui suteiks individualaus savitumo.
Tai ilgaamžis baldas, kuriame jausitės patogiai ir oriai!