Ar gali miegamas fotelis būti elegantiškas ir dailus?

595

Dažniausiai baldai su išskleidžiamais mechanizmais yra masyvūs, tradicinių formų, paprasto dizaino. Taigi jeigu jūsų namuose svečiai su nakvyne yra retas atvejis – neverta aukoti pagrindinio namų kambario interjero. Taip patartų dauguma dizainerių. Tačiau norime parodyti alternatyvą, kuri Jus labai nustebins! Tai žinomo Suomijos baldų gamintojo Pohjanmaan „Chic“ kolekcija.

„Chic“ – tai unikali baldų serija, kurioje idealiai suderintas skandinaviškas stilius, prabanga ir komfortas. Šis balansas turi tiesioginę sąsają su kolekcijos pavadinimu. Pažvelgę į šį „Chic“ išskleidžiamą fotelį net neįtartumėte, kad visiškai lengvu judesiu jį greitai paversite į miegojimui skirtą baldą. Tai labai praktiška ir funkcionalu. Išskleistos miegamosios dalies dydis 205×76 cm. Vietos nenuolatinei nakvynei pilnai užtenka vienam suaugusiam. O jaunuoliui ar vaikui tokia lova bus tikras komfortas! Juk mūsų mažieji dažnai pasilieka pas senelius arba draugus, giminaičius.

Reklama

„Chic“ išskleidžiamas fotelis išsiskiria lengvu ir dailiu dizainu. Visas fotelio dalis puošia išorinės dekoratyvinės siūlės. Kojelės medinės, elegantiškos. Tiesa žemesnės, negu fotelio be išskleidimo mechanizmo. Fotelis visiškai neapsunkina erdvės ir dailiai žiūrisi greta kitų „Chic“ serijos baldų. Verta paminėti, kad ir „Chic“ sofa-lova įspūdingai elegantiška ir patogi miegoti. Taigi pasirinkę šiuos baldus, savo svetainėje patogiai apnakvindinsite visą šeimą.

„Chic“ serija plati. Čia rasite ir kampinę sofą, dvivietę, trivietę sofas, sofos staliuką bei valgomojo kėdes. Kalbant apie pasirikimo galimybes – rinktis galite ne tik modelį, bet ir kojelių tipą bei gobelenus ar odas. Mes net neabejojame, kad jeigu jus prijaučiate skandinaviškam stiliui – „Chic“ kolekciją įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio..