Išskirtiniai ergonomiški sprendimai biurams ir viešosioms erdvėms

161

Naujas Emanuelio Levino centro interjeras Kaune – atspindi kokybiškus ir nestandartinius sprendimus. Skaitykite daugiau apie šį unikalų centrą, KTU universiteto Info Centro bei UAB „Nacionalinio Telekomunikacijų Centro“ interjerus.

Susidūrę su darbu namuose pandemijos laikotarpiu, dauguma mūsų atradome naują požiūrį į darbo vietą bei motyvuojančių, modernių viešųjų erdvių poreikį. Ilgesnį laiką padirbus prie valomojo stalo ar tamsiame miegamojo kampelyje namuose – sugrįžti į šviesų, erdvų ir, svarbiausia, motyvuojantį biurą kai kam buvo tikra šventė. Šiame straipsnyje parodysime trijų skirtingos paskirties viešųjų erdvių interjerus. Būtinai pasižvalgykite po nuotraukų galerijas!

Reklama

„Iskų baldai“ kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto projektų vadovu Aidu Valiukevičiumi ir architektu Arvydu Akeliu įgyvendino naujojo ir senojo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto E. Levino centro Kaune pastatų interjerus. Naujojo centro lankytojai galės mėgautis ne tik centro teikiamomis paslaugomis, bet ir unikaliomis bei patogiomis erdvėmis lankydamiesi mokslo, inovacijų ir kultūros renginiuose.

Bendradarbiaudami su architektu, naujajame centro pastate ISKU įrengė konferencijų sales, kuriose sutalpintos ergonomiškos modernaus dizaino kėdės, konferencijų stalai, auditorijų stalai bei kėdės. Taip pat įgyvendino baldų sprendimus laisvalaikio erdvėms – minkštus akustinius baldus su pagalbiniais staliukais. Reguliuojamo aukščio stalai ir darbo kėdės yra pagrindiniai pasirinkimai kuriant patogesnę ir ergonomiškiausią darbo aplinką.

Senasis E. Levino korpusas pasižymi išskirtiniais nestandartiniais sprendimais. Bendradarbiaujant su architektu Arvydu Akeliu, visi tarpukario laikotarpį puikiai atspindintys baldai buvo pagaminti specialiai šiam projektui. Senasis pastatas stovi Kaune, prestižinėje tarpukario sostinės V. Putvinskio gatvėje, istoriniame Vytauto Landsbergio-Žemkalnio 1926 metais suprojektuotame name.

 

LSMU Emmanuelio Levino centras, įkurtas 2018 m., yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto padalinys. Centro tikslas – tirti ir skleisti Kaune gimusio pasaulinio garso filosofo Emanuelio Levino (1906-1995) filosofinį, intelektualinį ir kultūrinį palikimą. Todėl buvo labai svarbu, kad senajame šio centro korpuse būtų baldų sprendimai, primenantys senus laikus. Didžiuojamės, kad Isku pavyko patenkinti klientų poreikius kuriant interjerą tiek naujame, tiek sename E. Levino centro korpuse.

„Viskas, kas tobula, nebūtinai turi būti įmantru. Šią tezę labai aiškiai atspindi mūsų biuro įrengimo sprendimai UAB Nacionalinio telekomunikacijų tinklo patalpose“, sako Isku projektų vadovas Simas Krupovnickas. Modernios klasikos baldai tiesiog puikiai užpildo erdves ir išpildo visus užsakovo pageidavimus bei poreikius. Projektui atrinkti ir panaudoti Isku baldai: reguliuojamo aukščio stalai, darbo kėdės Step, balninės kėdės Tutto, minkštasuoliai Tere, Move konferencinis stalas, Mode pertvaros bei Tendo spintos.

Architektas: Aušra Černauskienė

Fotografas: Evaldas Lašys

Nuotraukų galerija UAB „Nacionalinis Telekomunikacijų Tinklas”:

Šiuolaikiškai ir moderniai įrengtas KTU Studentų Info Centras Kaune: individualios ir bendrosios darbo vietos, susitikimų bei konferenciniai kambariai, poilsio zonos. Tiek užsakovai, tiek Isku džiaugiasi, kad viešasis sektorius nepabijojo spalvų, kuriant ergonomiškas darbo vietas. Ergonomiški sprendimai įgyvendinti reguliuojamo aukščio stalų bei darbo kėdžių dėka. Spalvos bei kokybiški universaliai pritaikomi baldai kuria motyvuojančią ir kūrybingą aplinką darbui.

Architektas: Lukas Mankus

Fotografas: Marius Žičius

Nuotraukų galerija „KTU Info Centras”:

Nuotraukų galerija LSMU E. Levino centras: