Antimikrobiniai baldai efektyviai užkertantys kelią infekcijų ir virusų plitimui

150
Antimikrobiniai baldai

Remiantis šių dienų aktualijomis, norime supažindinti su naujove rinkoje – baldus viešosioms erdvėms bei namų ofisui, kurių paviršiai pagaminti pagal unikalias sertifikuotas technologijas, užkertančias kelią infekcijų ir virusų dauginimuisi. Tai antimikrobiniai baldai.

Antimikrobiniai baldaiVirusai ir infekcijos šiais laikais sezonų nesirenka. O ypač ankstyvą pavasarį daugelio mūsų imunitetas nusilpęs ir kovoti su virusais nėra lengva. Mūsų darbo vieta bei lankomos viešosios erdvės yra itin palanki terpė virusams plisti. Čia susiburia daug įvairių žmonių. Kontaktiniai paviršiai viešosiose erdvėse yra viena iš mėgstamiausių virusų dauginimosi ir plitimo vietų. Tad smarkiai įsisiūbavus gripui ar kitam virusui, iki trečdalio biurų paviršių gali būti padengti mikrobais. Per 2 – 4 valandas ligos sukėlėjas paplinta ant įvairių biuro ir kitų viešųjų erdvių baldų paviršių, kuriuos mes visi liečiame.

Reklama

Suomių kompanija „Isku“ sukūrė pirmąją pasaulyje antimikrobinių baldų kolekciją, kuri efektyviai užkerta kelią infekcijų ir mikrobų plitimui. Ši naujovė pagrįsta naujomis technologijomis, panaudojant natūralų varį ir sidabrą baldų paviršių, audinių bei dangų gamyboje. Lakų, dažų bei laminatų sudėtyje naudojami sidabro jonai. Varis naudojamas balduose, kaip metalinės dangos alternatyva.

Tad dabar galite apsaugoti vaikus bei biurų darbuotojus nuo virusų natūraliomis priemonėmis

Antimikrobinė baldų savybė nėra nuvaloma ar nudėvima. Šie baldai veikia kaip savaiminis valymas ir efektyviai užkerta kelią mikrobų dauginimuisi bei plitimui. Svarbiausia, kad infekcijų prevencijos savybė neįtakoja baldų patogumo, klasės ar mokytojų kambario jaukumo ar komforto. Baldai ilgaamžiai, kokybiški ir lengvai prižiūrimi. Antimikrobinė savybė yra pačioje medžiagos sudėtyje ir neturi ypatingų valymo ar priežiūros reikalavimų. Baldai ilgai tarnauja ir gali būti pritaikyti įvairios paskirties patalpose, ne tik mokymosi įstaigose.

Tyrimais įrodyta, kad sergamumas su Isku+ baldais įstaigose sumažėja net 20%

Tad dažniau plaudami rankas bei valydami paviršius, kartu su Isku+ antimikrobiniais baldais padidiname patalpų švarumo lygį bei padedame sukurti higienišką aplinką. O tai mažina susirgimų riziką ir pagerina darbo našumą. Didesniuose biuruose, mokyklose, ligoninėse higiena ypatingai svarbi. Antimikrobiniai „Isku“ baldai – tai pirma pasaulyje kolekcija viešosioms erdvėms, kuri užkerta kelią plisti infekcijoms, taip pat teikia komfortą ir dovanoja nepriekaištingą dizainą.  Platus „Isku“ gaminių ir medžiagų pasirinkimas suteikia galimybę išskirtinam įvairios paskirties viešosios erdvės išplanavimui.

Visgi samprata ”antimikrobiniai baldai” gali asocijuotis su aukšta kaina. Tačiau dažnai kaina yra mažesnė, nei galėtumėte įsivaizduoti. Antimikrobiniai „Isku“ kompanijos baldai tik 15-20% brangesni už įprastinius baldus be antimikrobinių savybių.  Laikino nedarbingumo dėl ligos minimizacija ir tuo pačiu pagerėjęs darbo našumas žymiai paspartina investicijos grąžą.

Tenka susimastyti, kad naujos technologijos ir sprendimai mūsų netolima ateitis. Likite sveiki ir kūrybingi!

Interjeras Plius komanda